Sekcja Kickboxingu

http://polkonfight.eu/wp-content/uploads/2017/10/wilkmedia-9.1.2-e1507020516523.jpg
Uncategorized

Polkon Fight jako licencjonowany klub sportowy utworzył Sekcję Zawodową Kickboxingu! ??

Pod czujnym okiem trenera Narodowej Kadry Polski Zbigniewa Prych poznacie nie tylko techniki kickoxerskie i trudne kopnięcia, ale zrozumiecie, że sporty walki to przede wszystkim kuźnia charakteru i dyscypliny.

Kickboxing dobrze wpływa na obniżenie lęku i agresji jak również sprzyja rozładowaniu stresu i napięć dnia codziennego. Głęboko wierzymy, że sport ten nie tylko sprzyja rozwojowi sprawności fizycznej i umysłowej, ale także zapobiega groźnym uzależnieniom i patologiom społecznym.

Dzięki treningom w Polkon Fight każdy może przezwyciężyć swoje słabości, zyskać stabilną pewność siebie, nauczyć się samoobrony i ­ jeśli tylko zechce ­- odnieść sportowe sukcesy.

Na treningach gwarantujemy znakomitą atmosferę, pełne wsparcie trenera i doświadczonych zawodników związanych z klubem od samego początku.

Serdecznie zapraszamy za treningi zawodowe we wtorki i czwartki o godz 18:30 w Legnicy ul. Górnicza 1.

„Podjąć się ćwiczenia sztuki walki to znaczy obrać sobie nową drogę życia. Zrozumiesz, że twój charakter i twoja osobowość mają większe znaczenie niż fizyczna siła i umiejętność” – Bushi Matsumura